Ottobock to nowoczesna firma medyczna z tradycjami odnosząca sukcesy od ponad 100 lat na rynku światowym. Działalność firmy skoncentrowana jest na ludzkich potrzebach. Oferując najwyższej jakości sprzęt ortopedyczno-rehabilitacyjny, w tym protezy kończyn,  ortezy indywidualne i seryjne, wózki inwalidzkie czy też sprzęt dziecięcy Ottobock dąży do poprawy jakości życia wielu osób, a także zapewnienia im mobilności oraz niezależności. 

Doskonale rozumie potrzeby osób z niepełnosprawnością ruchową i stara się patrzeć oczyma ludzi, którym najnowocześniejsze technologie pomagają w normalnym funkcjonowaniu. Od  ponad 30 lat Ottobock jest oficjalnym partnerem technicznym Paraolimpiady. Od tamtej pory zaufało nam wielu sportowców.

Ottobock  jako firma odpowiedzialna społecznie wspiera i współpracuje z fundacjami w zakresie fundowania sprzętu rehabilitacyjnego m.in. dla dzieci niepełnosprawnych, a także bierze udział w licznych projektach społecznych mających na celu wsparcie rozwoju osobistego osób z niepełnosprawnością ruchową, wzmocnienie ich obecności w przestrzeni publicznej,
a także kształtowanie pozytywnego ich wizerunku.

Zobacz co u nas nowego:

Facebook  Istagram You Tube

                                                                       

 

Dziękujemy firmie Ottobock za wsparcie naszego klubu!!!

Sponsorzy

Skontaktuj się

 

SALOS Kraków

ul. Konfederacka 6, 30-306 Kraków

Biuro Stowarzyszenia:
ul. Tyniecka 39, 30-306 Kraków

tel. kom: +48 697 130 313

e-mail: saloskrakow@gmail.com

 

Godziny otwarcia biura

Poniedziałek 8:00 – 15:00
Wtorek 8:00 – 18:00
Środa 8:00 – 15:00
Czwartek 8:00 – 15:00
Piątek 8:00 – 17:00

 

lub skorzystaj z formularza kontaktowego

 

Formularz kontaktowy