ZIMA 2020

SALEZJAŃSKA ZIMA 2020

UWAGA!
ZAPISY / WPŁATY / UMOWA / KARTA UCZESTNIKA

Zapisy na wyjazdy wakacyjne w ramach Salezjańskiej Zimy 2020 ROZPOCZYNAMY 04.11.2019 R. (PONIEDZIAŁEK).

Wpłata zaliczki (50%) jest równoznaczna z rezerwacją miejsca. Można jej dokonać osobiście w Salosie przy ul. Tynieckiej 39 albo Saltromie przy ul. Różanej 5 lub wpłacić na konto bankowe.

Wpłata drugiej raty do 16 stycznia 2020 r.

Uprzejmie informujemy, że nie dokonujemy rezerwacji telefonicznych ani e-mailowych.

Kompletną kartę uczestnika, podpisaną przez obojga rodziców/prawnych opiekunów, wraz z umową, należy donieść jak najszybciej do Salosu lub Saltromu.

DOKUMENTY DO POBRANIA NA DOLE STRONY.

Liczba miejsc jest ograniczona!!!

GŁUCHOŁAZY

Rodzaj wyjazdu: Obóz zimowy (siatkówka + narty)
Termin: 25.01 – 01.02.2020 r. młodzież 12-18 lat
Miejsce: Kompleks Turystyczny „Sudety” Ośrodek Banderoza
  ul. Powstańców Śląskich 23, 48-340 Głuchołazy
Transport: autokar
Cena za osobę: 1000 zł.
Dodatkowo uczestnik korzystający ze stoku we własnym zakresie pokrywa skipass dzienny w cenie około 85 zł (500 koron czeskich) lub około 410 zł skipass siedmiodniowy (2400 koron czeskich). Ceny z ubiegłego sezonu, mogą wzrosnąć w nadchodzącym sezonie!
Max il. uczestników: 50 osób
Prowadzący: ks. Zbigniew Święch wraz z kwalifikowaną kadrą szkoleniową i wychowawczą
Spotkanie
organizacyjne:
Czwartek, 16 stycznia, godz. 19.00

Opis miejsca:
Ośrodek nasz „Banderoza” o powierzchni 5 ha położony jest w gminie Głuchołazy. Głuchołazy leżą w południowej części województwa opolskiego u podnóża Gór Opawskich, najdalej na wschód wysuniętego pasma Sudetów. Najwyższym szczytem Gór Opawskich jest Kopa Biskupia 889 m n. p. m. Od południa gmina graniczy z Republiką Czeską na odcinku ok. 35 km. Głuchołazy to prawie osiemsetletnie miasto, w którym zobaczyć można dobrze zachowane zabytki: obwarowanie miejskie (XIII-XIV w), wieżę Bramy Górnej (XIV w), Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca (https://www.facebook.com/BanderozaPL/)

W cenie: 
Zakwaterowanie (na terenie ośrodka w pokojach 4, 6-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym), wyżywienie na miejscu (cztery posiłki dziennie bez ograniczeń, śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu), transport, ubezpieczenie NNW, treningi siatkówki, siłownia, sauna, wycieczki, zajęcia rekreacyjne, dyskoteka, karaoke, opieka medyczna, kawiarenka internetowa i inne.

Na własny koszt:
Uczestnicy będą mieli możliwość wyjścia na stok narciarski SKIPARK FILIPOVICE (http://www.skipark-filipovice.cz/), na terenie Republiki Czeskiej. Koszt tygodniowego karnetu (całodniowego) to wydatek około 410 zł (2400 Kč). W przypadku braku własnego sprzętu narciarskiego będzie możliwość wypożyczenia na stoku. Należy pamiętać o przygotowaniu odpowiedniej sumy pieniędzy na ten cel. Poniżej tabela z cennikiem ze strony wypożyczalni Aktualny cennik

Kadra:
Ksiądz kierownik, kwalifikowani wychowawcy, kwalifikowani instruktorzy piłki nożnej i piłki siatkowej.

Co zabrać:
OBOWIĄZKOWO – dokument tożsamości: dowód osobisty lub paszport (legitymacja szkolna nie wystarczy!!!), ciepłe ubrania, czapki, szaliki, rękawiczki, obuwie na zmianę (pantofle), obuwie sportowe, strój sportowy na treningi, ciepłe buty zimowe itd. Chętni zabierają wyposażenie narciarskie.

Zbiórka – godz. 14:00            Planowany powrót – ok. godz. 14.00

Parking przy boisku Salosu, ul. Tyniecka 39 (dojazd od ul. Praskiej i Czarodziejskiej).

WAŻNE INFORMACJE

 1. W związku z zmianami w ustawie o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych Stowarzyszenia SL SALOS RP zostało włączone do rejestru przedsiębiorstw turystycznych. Skutkuje to m.in. wprowadzeniem zmian w procesie rezerwacji miejsc. Tak jak do tej pory o zapisie decyduje   kolejność wpłaty zaliczki, koniecznie jest także podpisanie umowy i zapoznanie się z załączonymi w linkach dokumentami.  
  W przypadku płatności gotówkowej w siedzibie Organizatora umowa zostanie podpisana na miejscu, w przypadku dokonania płatności przelewem na podany adres e-mail zostaną przesłane stosowne dokumenty. 
  Należy wydrukować Kartę kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku oraz Umowę uczestnictwa w imprezie turystycznej , wypełnione i podpisane dokumenty niezwłocznie dostarczyć do biura SL SALOS RP lub do Saltromu. 
  Podpisaną umowę uczestnictwa w imprezie turystycznej można zeskanować i przesłać mailowo na adres SL SALOS RP:  saloskrakow.pl, przesłać pocztą, lub dostarczyć osobiście. 
 2. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń – należy oddać wypełnioną kartę kwalifikacyjną wraz z wpłatą zaliczki w wysokości około 50% oraz podpisaną Umową uczestnictwa w imprezie turystycznej.
 3. Pozostałą część należy wpłacić do 16 stycznia 2020 r.
 4. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 16 stycznia 2020 r. o godz. 19:00 w SALTROMIE .
 5. Zmniejszenie kosztów uczestnictwa max do 10% – po uprzednim rozpatrzeniu prośby o dofinansowanie.
 6. Informujemy, że wyjazd odbędzie się w przypadku zgłoszenia się min. 30% uczestników z oferowanej maksymalnej liczby miejsc. O ewentualnym odwołaniu imprezy turystycznej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń poinformujemy Państwa minimum 2 tygodnie przed rozpoczęciem imprezy drogą telefoniczną, mailową bądź pocztową.
 7. W przypadku rezygnacji z wyjazdów organizowanego przez SL SALOS RP prosimy o natychmiastowe powiadomienie drogą telefoniczną, mailową bądź pocztową Organizatora.
  O wysokości kosztów poniesionych przez uczestnika rezygnującego z imprezy decyduje data zgłoszenia rezygnacji. Zwracana kwota ustalana jest indywidualnie.

FAKTURY

PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE INFORMOWANIE O CHĘCI POSIADANIA FAKTURY ZA WYJAZD. WYSTAWIAMY FAKTURY VAT W NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE 15 DNI OD DATY SPRZEDAŻY

ZGODA KURATORIUM OŚWIATY

Wszystkie turnusy posiadają zgodę z Kuratorium Oświaty na organizowanie wypoczynku.
Wpis do Rejestru Turystyki SL SALOS RP pod nr 22808

KONTAKT

SL SALOS RP
ul. Tyniecka 39, 30-323 Kraków,
tel.: +48 697 130 313

WPŁATY

Wpłaty przelewowe prosimy dokonywać na konto:
Alior Bank – 41 2490 0005 0000 4530 5836 2692
Tytuł: GŁUCHOŁAZY, imię i nazwisko uczestnika, numer telefonu kontaktowego, e-mail

Dokumenty do pobrania:
1.UMOWA O UDZIAŁ W IMPREZIE TURYSTYCZNEJ
2.KARTA KWALIFIKACYJNA
3.OFERTA_Salezjańska Zima 2020
4.WARUNKI UCZESTNICTWA
5.POTWIERDZENIE GWARANCJI UBEZPIECZENIOWEJ
6. WARUNKI UBEZPIECZENIA >>W POLSCE<< >>POZA GRANICAMI RP<<
7.STANDARDOWY FORMULARZ
8.OŚWIADCZENIE DLA JEDYNEGO OPIEKUNA PRAWNEGO