-->

Minimistrzostwa DEICHMANN

Zakończyliśmy ponad miesięczną zabawę w turnieju DEICHMANN Minimistrzostwa.

Nasi młodsi zawodnicy występowali w kategorii U-9, jako zespoły Polski i Szwajcarii. Większość z nich debiutowała w rozgrywkach, a o tym, że poradzili sobie świetnie świadczy liczba strzelonych goli przez naszych zawodników – 89!!!

Prawdziwą rewelacją turnieju okazała się Argentyna, czyli Salos Kraków U-11. Nasza Drużyna spisywała się fenomenalnie i w dniu finałów miejskich pokonała Szwecję, Nigerię i Hiszpanię, uznając dopiero w finale wyższość Brazylii. W nagrodę zostaliśmy zaproszeni przez organizatorów na ogólnopolski turniej najlepszych drużyn do Jeleniej Góry, który odbędzie się 25 czerwca.

Trener U-11: Mateusz Stawarz
Trener U-9: Jacek Piszczek

W poniższym linku znajdziecie oficjalną stronę turnieju:
Strona DEICHAMNN Minimistrzostwa
Strona na Facebooku