-->

Treningi siatkówki – od poniedziałku 6 września

Drodzy Państwo!

Poniżej załączamy rozpiskę treningów siatkówki, które zaczniemy od poniedziałku 6 września (tylko te, które mają wpisane dni i godziny). Mamy nadzieję, że będą to stałe terminy. Pozostałe grupy będziemy sukcesywnie uzupełniać.

Aby zapisać nowego zawodnika należy przyjść bezpośrednio na trening dla odpowiedniego rocznika, zapoznać się z regulaminem opłacania składek, wypełnić otrzymaną deklarację członkowską uczestnika zawierającą:
1. dane osobowe uczestnika zajęć,
2. dane kontaktowe do rodziców/opiekunów,
3. zgodę na przynależność dziecka do Stowarzyszenia Lokalnego Salezjańskiej Organizacji Sportowej RP w Krakowie (SL SALOS RP), co wiąże się z wpisem zawodnika do systemu Polskiego Związku Piłki Siatkowej i przekazaniem danych osobowych tamże (na oddzielnym formularzu),
4. zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez SLSALOS RP zgodnie z wszystkimi przepisami RODO,
5. zgodę na wykorzystanie wizerunku/głosu/wypowiedzi dla celów działań informacyjno-promocyjnych związanych z podstawową działalnością Stowarzyszenia (głównie: albumy zdjęć z treningów i turniejów na stronie internetowej i na koncie Facebook; zdjęcia grupowe itp.).

Należy także przekazać prowadzącemu zajęcia adres mailowy do założenia konta w aplikacji SPORTBM – wirtualny dziennik  Klubu Salos Kraków.

Do dokumentacji należy dołączyć co najmniej jedno zdjęcie legitymacyjne uczestnika zajęć – podpisane na odwrocie.

Wpłat składek członkowskich należy dokonywać poprzez aplikację sportbm, przelewem lub gotówką do 10 dnia bieżącego miesiąca w następujący sposób: Składka członkowska (imię i nazwisko zawodniczki/zawodnika) za okres (…). Opłacona składka będzie warunkiem dopuszczenia zawodniczki lub zawodnika do treningów.

Więcej informacji w biurze SL SALOS RP pod numerami telefonów:
+48 697 130 313

Zapraszamy!