-->

Awans do Półfinałów Mistrzostw Polski Młodziczek!

We wtorek (23.06.2020) reprezentująca SL SALOS RP Kraków para (Zuzanna Sekiera/ Jagoda Bobek) brała udział w turnieju finałowym Województwa Małopolskiego. Nasze dziewczyny uplasowały się na 5 miejscu i uzyskały awans do Półfinału Mistrzostw Polski, który odbędzie się na początku lipca. Poniżej kilka słów od trenerki:

„Bez wątpienia to ogromny sukces. Warto wziąć pod uwagę fakt, że w finałach wojewódzkich brały udział pary, które zajęły miejsca 1-4 w półfinałach wojewódzkich. Takich półfinałów były trzy, w każdym po 15 zespołów. Reasumując, liczba wszystkich drużyn walczących o awans do Półfinałów Mistrzostw Polski Młodziczek wyniosła 45. Cieszę się, że pomimo konieczności zaprzestania treningów ze względu na stan epidemii COVID- 19 dziewczyny zajęły tak wysoką lokatę. To efekt kilkuletniej bardzo ciężkiej pracy podejmowanej przez Zuzię i Jagodę. Czasu od możliwości wznowienia treningów upłynęło niewiele. Część przygotowań budowaliśmy w oparciu o treningi na hali, część realizowaliśmy na wynajmowanych boiskach piaszczystych. Mimo to, osiągnęliśmy sukces, który nie byłby możliwy bez pomocy Prezesów (Księdza Zbigniewa i Księdza Ireneusza), pracowników, trenerów i zawodników SALOSU Kraków. W ostatnim czasie treningowe wsparcie otrzymaliśmy od klubu KS AGH za co bardzo dziękuję”.

Dziewczynom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Wszystkich kibiców i sympatyków siatkówki plażowej zachęcamy do trzymania kciuków

[ngg src=”galleries” ids=”183″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]