-->

Wyjazd drużyny Orlików A na turniej Zawoja Silver CUP 2013_7-8 grudnia 2013

W najbliższy weekend nasza drużyna Orlików A weźmie udział w turnieju Zawoja Silver CUP 2013.

1) Wyjazd jest 2 dniowy (7-8 grudnia). Zbiórka w sobotę o 8:20 na parkingu przy boisku SALOSu. Turniej kończy się w niedzielę o 13:40, potem jeszcze obiad więc wyjazd z Zawoi przewidywany jest na ok 15:00 – 15:30. Trasa do Krakowa zajmuje ok 1,5 – 2h.

2) Drużyna nocuje w pensjonacie SILVER (http://www.zawojasilver.pl/).

3) Koszt na jednego uczestnika : nocleg, wyżywienie: 2 x obiad, śniadanie i kolacja, wpisowe – ok. 140 zł. Pieniądze będziemy zbierać w sobotę przed wyjazdem.

4) Rzeczy do zabrania: buty na halę, bluza SALOSu, legitymacja szkolna, napoje, przekąski, ew. drobne na napoje, przekąski, pamiątki i kartki do domu smileysmiley  etc., przybory toaletowe (ręcznik, klapki, szczoteczka itd). piżama/dres, KĄPIELÓWKI (może będzie możliwość zorganizowania wyjścia na basen).
Prośba o dopilnowanie by chłopcy wzięli ciepłe buty, kurtki, czapki, rękawiczki i szaliki bo pogoda może być mocno zimowa!.

5) Badania lekarskie: jeżeli ktoś zrobił ostatnio badania a nie dostarczył jeszcze do klubu to prośba o pilne uzupełnienie

6) Transport:
    1) Tata Maćka Laszczaka – 4 miejsca w samochodzie (Maciek + 3 chłopaków)
    2) Tata Józka Pisulewskiego – 3 miejsca w samochodzie (Józek + 2 chłopaków)
    3) Tata Matiego Aleksandrowskiego – 4 miejsca w samochodzie (Mati+ 3 chłopaków)   

Kuba, Patryk, Błażej i Franek dojadą indywidualnie.

Pierwszy mecz gramy w sobotę o 11:00 więc na miejscu w Zawoi planujemy być ok. 10:30. Zbiórka dla osób jadących wspólnie z Krakowa o godz. 8:20 na parkingu przed budynkiem klubowym na SALOSie.

7) Skład drużyny: Trener Piotr, Jasiek, Kuba, Stefan, Mateusz, Józek, Patryk, Oskar, Błażej, Marcin, Aleksy, Franek, Maciek.

8) Harmonogram turnieju:

Sobota:

11:00  Krakus Nowa Huta – Salos

13:00  Salos – Wilki Zawoja

15:40 KS Świerklany – Salos

Niedziela: w zależności od sobotnich wyników.