-->

Udany turniej Kadetek

II Turniej nasze zawodniczki rozpoczęły wygraną 3:0 z zespołem ALPS Wadowice. Drużyna z Wadowic osłabiona absencją kilku podstawowych zawodniczek nie sprawiała trudności dobrze grającym zawodniczkom Salosu. Kolejny przeciwnik, Maraton Krzeszowice zawiesił poprzeczkę znacznie wyżej. Pierwszy set kontrolowany przez nasze zawodniczki zakończył się zwycięstwem do 17. W kolejnych dwóch role odwróciły się. Przegraliśmy do 21 w drugim i do 20 w trzecim secie. Czwarty set po wyrównanej walce i stale zmieniającym się prowadzeniu padł łupem naszej drużyny. Dziewczyny wygrały w nim na przewagi 26:24. Do piątego dziewczyny wyszły mocno zdeterminowane i skoncentrowane. Kontrolując grę wygrały do 10. Po półtora godzinnym spotkaniu kolejne zwycięstwo odnotowała nasza drużyna. Dzięki temu zwycięstwu zawodniczki Salosu awansowały do wyższej ligi.
"Chociaż dziewczyny zagrały dzisiaj kawał dobrej siatkówki posiadają jeszcze spore rezerwy. Mam nadzieję, że dobrze przepracujemy te dwa tygodnie, które mamy do następnego turnieju i nasza gra a co za tym idzie i skuteczność osiągną wyższy poziom." (skomentował trener Marcin Nowak).

Gratulujemy całej drużynie i trenerowi!!