-->

Turniej Żubra – okiem trenera

Ciężka praca wykonana przez miniony tydzień zaowocowała bardzo dobrym III miejscem podczas Turnieju Żubra w Kłaju. Podziękowania należą się wszystkim jedenastu zawodniczkom, które dzielnie walczyły i dopingowały się wzajemnie w sobotnim turnieju, który trwał od wczesnego rana, aż do późnego popołudnia. Niestety pierwszy mecz słabo otworzył nasze zmagania. Przegrana 2:0 z wydawałoby się „łatwym” przeciwnikiem szybko sprowadziła nas na ziemię. W drugim meczu z Salosem Piast było już zdecydowanie lepiej. W pierwszym secie dziewczyny zagrały koncertowo w każdym elemencie, drugi przyniósł lekkie rozluźnienie, ale w trzecim dziewczyny potwierdziły swoją wyższość nad zespołem Piasta. Trzeci mecz to kolejna wygrana. Po dobrej grze zawodniczki wygrały bez straty seta 2:0. Czwarty mecz był dużym zaskoczeniem dla nas. Dziewczyny nie upilnowały Wieliczki, ale zdołały urwać jednego seta. Mecz zakończył się wynikiem 1:2. Piąty mecz z najsilniejszym rywalem Salosem Staniątki (Salos Staniątki przegrał tylko z nami) to znowu świetna gra naszych zawodniczek, która pozwoliła pokonać zespół ze Staniątek. Koncentracja i konsekwencja pozwoliły wykonać to zadanie w dwóch setach. Żywo reagująca publiczność w hali, skoncentrowana w pewnym momencie tylko na tym meczu stworzyła niesamowitą atmosferę tego widowiska. Warte podkreślenia jest to, iż najlepszą przyjmującą turnieju została nasza zawodniczka Aleksandra Rybi. Kolejne wyzwanie przed naszą drużyną już w najbliższą niedzielę w Krakowie, gdzie Kadetki rozegrają kolejny turniej w ramach małopolskiej ligi. Mamy nadzieję że dziewczyny niesione chęcią zwycięstwa ciężko przepracują tydzień i dobrze zaprezentują się w niedzielnej konfrontacji.

GRATULUJEMY NASZEJ DRUŻYNIE zdobytego III miejsca!!!