-->

Sobotnio niedzielne granie

W sobotnim III ligowym meczu nasza drużyna pokonała GKS Iskry Chełmiec 3:1. Początkowo wydawało się, że będzie to szybkie i łatwe zwycięstwo, ale okazało się, że słabiej tego dnia dysponowane nasze zawodniczki popełniały sporo błędów i musiały się pomęczyć, żeby wygrać.

Salos Kraków wystąpił w składzie: Judyta Olipra, Agnieszka Szafraniec, Agnieszka Bakuła, Agnieszka Budziaszek, Anna Wędzicha, Katarzyna Krawczyk, Katarzyna Gaberle, Katarzyna Rerak, Aleksandra Czeremuga, Kamila Błasiak, Klaudia Miętka i Weronika Olipra.

Ta sztuczka nie udała się natomiast naszym juniorkom, które w niedzielę łatwo uległy 3:0 na wyjeździe drużynie z Wieliczki.

Wystąpiły w składzie: Monika Dam, Julia Sotoła, Magdalena Niedzielska, Dominika Kucelman, Maria Goryl, Karolina Kubacka, Anna Siewierska, Natalia Kudełko, Dominika Nowak, Anna Witkowska, Olga Jaglarz.