-->

Rozpoczęły się rozgrywki siatkarskie

W minioną sobotę i niedzielę nasze siatkarki rozpoczęły swoje zmagania sportowe w ligach MZPS.

Najpierw w sobotnie popołudnie wystartowała III liga meczem z sąsiadkami z Armatury Kraków. Mecz zakończył się naszą przegraną 0:3. Zabrakło przekonania co do własnych umiejętności i wiary, że można wygrać z tymi, które grają już dłuższy czas w rozgrywkach III ligowych.

Skład naszej drużyny: Bakuła A., Gaberle K., Witkowska A., Czeremuga A., Szafraniec A., Rerak K., Krawczyk K., Olipra J.

Następnie w niedzielę drużyna juniorek wyjechała do Tarnowa na mecz z Jedynką Tarnów. Również ten debiut w nowym sezonie zakończył się naszą przegraną 2:3. Ale to dopiero początek sezonu i wygrane na pewno już niedługo przyjdą.

Skład naszej drużyny z tego meczu: Sotoła J., Dam M., Goryl M., Niedzielska M., Czeremuga A., Bakuła A., Miętka K.

Teraz czekamy na kolejne mecze: w najbliższą sobotę w ramach III ligi – wyjazdowy do Popradu Stary Sącz, oraz u siebie w niedzielę – mecz juniorek z MKS MOS Wieliczka.