-->

V Turniej Ośrodków Kuratorskich

W dniu 11 czerwca już po raz piąty na naszym boisku przy pięknej, słonecznej pogodzie został rozegrany turniej piłkarski dla podopiecznych ośrodków kuratorskich. W tym roku rywalizowało ze sobą 5 drużyn, a ponieważ regulamin zakładał mecze każdy z każdym po 10 minut jedna połowa, więc grania było dość dużo.

Na szczęście pomiędzy meczami można było posilić się kiełbaskami z grilla, pieczonym chlebem i dużą ilością wody. Na samym początku uczestników turnieju przywitał Pan Prezes Sądu Rejonowego dla Krakowa Podgórza, który również ufundował puchar dla najlepszej drużyny. Następnie po modlitwie i słowach otwarcia, kapitanowie drużyn dokonali losowania kolejności meczy i przystępiono do rozgrywek. Meczom towarzyszyły duże emocje i zacięta sportowa walka, dlatego opiekunowie drużyn i sędzia nie mogli się nudzić.

 

Klasyfikacja końcowa wygląda następująco:

1. MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W WITKOWICACH

2. DOM DZIECKA – IM. "ŚWIĘTEJ RODZINY" W PAWLIKOWICACH

3. DOM DZIECKA IM. "ŚWIĘTEJ LUDWIKI" W KRAKOWIE

4. OŚRODEK KURATORSKI PRZY SĄDZIE REJONOWYM DLA KRAKOWA PODGÓRZA

5. SPECJALISTYCZNA PLACÓWKA OPIEKUŃCZO – WYCHOWAWCZA W KRAKOWIE

Trzy najlepsze drużyny zostały udekorowane pucharami, a wszystkie otrzymały w nagrodę piłki i dyplomy.

Królem strzelców został Adrian Płonka z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Witkowicach, za co otrzymał statuetkę piłkarza i różaniec.

Podziękowania kierujemy współorganizatorom turnieju, czyli Pani Kierownik i pracownikom Ośrodka Kuratorskiego przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa Podgórza, oraz fundacji PGNiG za wsparcie finansowe naszego turnieju.

Zdjęcia do oglądnięcia TUTAJ