-->

Jesienny Turniej Żubra

13 listopada w podkrakowskich Staniątkach odbył się Jesienny Turniej Żubra, w którym udział wzięły młodziczki Salosu Kraków. Była to nie tylko okazja do rozegrania meczy, ale także do spotkania i lepszego poznania się.

Nasza drużyna zajęła w rozgrywkach IV miejsce. Dziewczyny wygrały mecze z siatkarkami z Gimnazjum nr VII w Rzeszowie (2:0) i Salosem Piast (2:0). Jednak w trzecim meczu ustąpiły Jedynce Tarnów (0:2). Kolejny mecz z Armaturą przegrany (2:0) pozwolił walczyć Salosowi z Różanej tylko o trzecie miejsce. Jednak i tu nie udało się pokonać przeciwnika – drużynę Salosu CORTILE Kielce i po przegranej 0:2 zajęliśmy ostatecznie IV miejsce.

Na poprawę nastrojów skuteczna okazała się wiadomość, że nasza zawdoniczka Klaudia Miętka została wyróżniona jako najlepsza przyjmująca turnieju.

Drużyna zagrała w składzie: Monika Dam, Daria Solnica, Gabriela Płaneta, Natalia Kudełko, Paulina Małek, Klaudia Miętka, Karolina Kubacka, Katarzyna Pszyk, Iza Wyżga, Magdalena Niedzielska, Dominika Kucelman, Anna Siewierska. Trener: Jakub Zacharski

J.M.