-->

Wakacje z siatkówką

Od 12 lipca Salos zaproponował młodym przygodę z siatkówką. Najpierw tym, którzy chcieli zapoznać się bliżej z tym sportem, potem drużynom, które już trenują z nami. Oba obozy, podobnie jak poprzedni – piłkarski, odbywają się w Maniowach nad Jeziorem Czorsztyńskim.


Na pierwszy obóz przyjechała grupa 40 chłopców i dziewcząt. Plan dnia przewidywał dwa treningi piłki siatkowej, tak więc zmęczenie dość szybko dało się we znaki. Nie przeszkodziło to jednak wspólnym zabawom i radosnemu spędzaniu wolnego czasu. Nie zabrakło wyjazdu do pobliskich zamków w Niedzicy i Czorsztynie, a także na basen w pobliskich Szaflarach. Najwięcej emocji dostarczyły jednak … ćmy, które w jednych budziły postrach, a w innych ducha rycerskiego. Ci ostatni łapali za miotły, by stawić czoło wrogom i źle się to skończyło … chyba dla obu stron:)

Obecnie trwa obóz treningowy dla dziewcząt, które grają w naszych drużynach. Przygotowują się one do nowego sezonu. Treningi odbywają się w czterech grupach: minisiatkówka, młodziczki, kadetki i juniorki. Nie brakuje wspólnych zabaw i wycieczek po okolicy.

Zdjęcia moża oglądnąć: TUTAJ (sekcja) oraz TUTAJ