-->

Młodzi piłkarze wrócili do domów

12 lipca zakończył się pierwszy turnus wakacyjny Salosu! Ostatnie dni wyjazdu były bardzo intensywne.

W piątek pojechaliśmy zakosztować przyjemności kąpieli w ciepłych wodach, w Szaflarach. Po tylu dniach treningów to dobry sposób na zregenerowanie sił i dobry wstęp do weekendowych, piłkarskich rozgrywek. Chłopców czekały ogromne emocje. Przyszło im zmierzyć się z miejscową drużyną, wychowawcami, a na końcu współzawodniczyli między sobą.

Zgłoszone do turnieju drużyny to m. in. Spoceni Ale Pachnący, Wychowani Na Jogurtach, czy Zżeracze Chipsów. Temperatura towarzysząca meczom w Maniowach dorównywała tej w RPA. O muzyczną oprawę rozgrywek zadbał kl. Łukasz.

W sobotę bawiliśmy się w tombolę. Najwięksi szczęściarze zakończyli grę z pełnymi garściami smakołyków. Wieczorem zaś wspólnie wybraliśmy się na pizzę. Mundialowi fanatycy zasiedli wiczorem przed telewizorem trzymając mocno kciuki. Ci zaś, którzy nie mogli wytrzymać takich emocji mieli szansę zasiąść przed ekranem, oddając się kinowej pasji i tylko słysząc krzyki radości  lub rozczarowania biegli dowiedzieć się jak zmienia się wynik.

Wreszcie przyszedł czas na podsumowanie i nagrodzenie wszystkich tych, którzy wyróżniali się  – a to porządkiem na swoim łózku, a to posłuszeństwem, dobrą pamięcią, grą w piłkę lub świetną obroną na bramce. Posprzątaliśmy po sobie, spakowaliśmy się i przyszedł czas powrotu.

Wszystkich tych, którym spodobało się granie z nami w piłkę zapraszamy od września na treningi w Krakowie! No i do zobaczenia 5 września na spotkaniu podsumowującym wakacje!

Zdjęcia dostępne: TUTAJ