-->

Podsumowanie weekendowego grania

Sobota 26.11.2011 rozgrywki III Ligi:

PMOS Chrzanów – Salos Kraków 2:3

Zespół po dwóch bardzo słabych setach, przegrywając 2:0 potrafił się podnieść i wygrać ten mecz. Wielkie podziękowania dla zawodniczek za zaangażowanie i przeciwniczkom za ambitną walkę.

Skład drużyny: Judyta Olipra, Weronika Olipra, Katarzyna Gaberle, Katarzyna Rerak, Aleksandra Czeremuga, Agnieszka Bakuła, Agnieszka Budziaszek, Agnieszka Szafraniec, Katarzyna Krawczyk.

Niedziela 27.11.2011 rozgrywki juniorek:

Salos Kraków – Dalin Myślenice 3:2

Mecz bardzo nierówny, sety wygrywane na przemian i zawsze na jednej połowie. Podobno tak jest, że jedna połowa jest lepsza od drugiej i nam się udało bo na dobrą połowę wchodziliśmy w tiebreaku przy stanie 2 do 8, ale udało się odwrócić losy meczu. Gratulacje i podziękowania dla zawodniczek. Po raz kolejny okazało się, że nie trzeba mieć gwiazd żeby wygrywać. Trzeba tylko chcieć i walczyć !

Skład drużyny: Monika Dam, Agnieszka Bakuła, Magdalena Niedzielska, Maria Goryl, Dominika Kucelman, Katarzyna Pszyk, Karolina Kubacka, Dominika Nowak i debiutująca w składzie Olga Jaglarz wypożyczona na sezon z Armatury.